Herní konzole od KFC?

 

superlevnapc.cz

,,Posilte svůj hlad s proklatě dobrými hrami od KFC’’

 

Na trh s herními konzelemi v minulém roce dorazila novinka, a né jen tak ledajaká. Málokdo z nás by asi čekal, že do tohoto světa vstoupí KFC, největší fastfoodový řetězec na světě, a že mu při tom budou pomáhat ostřílení giganti.

 

 

První vestavěná kuřecí komora na světě

 

Díky patentované kuřecí komoře nikdy nebudete riskovat, že vaše kuře vychladne. S využitím tepla a proudění vzduchu se nyní můžete soustředit na svou hru a vychutnat si křupavou pochoutku mezi jednotlivými koly.

 

 

 

S pravdou ven!

 

Podobný článek byste pravděpodobně očekávali na Apríla, ale ten je ještě daleko. V prosinci minulého roku KFC skutečně uvedlo herní konzoli KFCONSOLE, která mimojiné, například skrývá odkládací prostor na stripsy. Výrobce se netají tím, že by mohlo jít o konkurenci pro herní konzole nové generace. Tedy pro Playstation 5, Xbox Series S a X. Na výrobě se podílela firma Seagate, Asus, Intel a CoolerMaster. Přesné hardwerové parametry drží však výrobce pod pokličkou.

 

superlevnapc.czZasvěceným možná právě došlo, že předlohou je klasická počítačová platforma. Základ této sestavy tvoří Intel NUC 9 Extreme a grafická karta Asus GeForce RTX. Šasí zpracoval zkušený CoolerMaster a Seagate dodali rychlou NVMe SSD jednotku s kapacitou 1 TB.

 

Jen těžko byste sehnali chutnější kombinaci, která Vám dovolí 4K rozlišení a 240 FPS (- to je o polovinu více, než KFC slibovalo začátkem roku 2020). Projekt vedl od samého počátku známý švédský návrhář ,,Timpelay’’. Co se týká stability a samotného dlouhodobého uživatelského ověření, je třeba počkat na recenze, a to pravděpodobně chvíli potrvá. Cena konzole se nyní pohybuje kolem 1 500 USD, což není málo…

 

 

 

 

 

 

Publikováno: 17.01.2021, 13:43 Komentáře(0)
WhatsApp a změna podmínek pro ochranu osobních údajů

18.01.2021, 14:13

WhatsApp a změna podmínek pro ochranu osobních údajů

Změna se týká především uživatelů mimo EU. Aktuální verze podmínek pro Evropu jednoduše neobsahuje možnost sdílení informací pro možnost cílení reklamy Facebookem, jelikož to ani nejde skrze legislativu v EU.

Napište komentář


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím