WWAN – Rozsáhlá bezdrátová síť

superlevnapc.cz

WWAN – WIRELESS WIDE AREA NET WORK

 

WWAN sice není technologickou novinkou, ale pravdou je, že jeho využití a obliba stále stoupá. Hlavní příčinou toho je příchod nových tenchnologií v přenosu dat. S nástupem LTE Advanced a 5G technologií RAT se využítí WWAN stává základní podmínkou úspěchu mnoha firem. Toto rozšíření ocení mobilní profesionál, který díky WWAN dokáže reagovat pohotově a odkukoliv.

 

Bezdrátové připojení k mobilní síti je bezesporu užitečnou záležitostí. Tento komfort však není samožejmostí. Pravděpodobně všichni uživatelé mají stejnou zkušenost se ztrátou sginálu za jízdy v autě nebo ve vlaku. Řešením je WWAN, protože využívá síťovou infrastrukturu mobilních operátorů. Pomocí toho WWAN zajistí uživatelům připojení, i když jsou v pohybu. Rychle a bezpečně.

 

  • RAT – ,,Radio Acces Technology

  • LTE – ,,Long Term Evolution’’

 

WWAN NENÍ WLAN

 

Digitální technologie obecně s sebou přináší nepřeberné množství zkratek, ve kterých se často mají problém orientovat také sami vybraní odborníci. Nejznámějším typem připojení je LAN (Local Area Network) a WLAN (Wireless Local Area Network). Tato připojení splňují požadavky na rychlé a bezpečné připojení v kancelářích a na různých typech pracovišť. Tam, kde není k dispozici pevné připojení, ani možnost připojení sítě přes WLAN, a tehdy, nacházíte-li se ve vzdálených oblastech, například jste na parkovišti u dálnice, se Vám ze všech připojení nejvíce odvděčí již zmiňovaný WWAN. Lze tedy očekávat, že zařízení s touto technologií nastaví novou úroveň pracovní produktivity.

 

Rozhodně se hodí pro všechny, kteří nehodlají nic podcenit a neradi riskují ztrátu příležitosti.

 

 

 

Notebooky s WWAN v naší nabídce:

Lenovo Thinkpad T450S 256 SSD 8 GB RAM

 

 

Publikováno: 31.01.2021, 12:14 Komentáře(0)
WhatsApp a změna podmínek pro ochranu osobních údajů

18.01.2021, 14:13

WhatsApp a změna podmínek pro ochranu osobních údajů

Změna se týká především uživatelů mimo EU. Aktuální verze podmínek pro Evropu jednoduše neobsahuje možnost sdílení informací pro možnost cílení reklamy Facebookem, jelikož to ani nejde skrze legislativu v EU.

Napište komentář


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím