Konec 5. tipovací soutěže

Výhry:

 

Sluchátka Lenovo Legion H500 - Petra Sirůčková (Facebook)

Sluchátka Trust Primo Touch  - sladkyzivotpodleleny (Instagram)

Sluchátka sportovní Philips  - Vlastik.Klimes@xxxxx.cz (SLPC Newsletter)

 

Správná odpověď byla: 16

 

 

Lenovo Legion H500

Herní sluchátka přes hlavu s robustní konstrukcí s celokovovým rámem, s PU otočnými mušlemi anebo s mikrofonem potlačujícím šum. Další funkce a výbava: 7.1 prostorový zvuk, ekvalizér se 3 režimy, 50 mm dynamické neodymové měniče. In-line ovládání hlasitosti. Výkon 50 mW. Elektretový kondenzátorový mikrofon s funkcí potlačení šumu. Rozhraní 3,5mm audio jack anebo USB 2.0. Délka kabelů 1m oba.

 

Trust Primo Touch Wireless

Minimalistický design v bílé barvě. Nízká hmotnost pro pohodlné nošení. Bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0 (profily A2DP, AVRCP, HFP), audio kodek SBC. Trust Primo jsou bezdrátová sluchátka s frekvenčním rozsahem 20 Hz-20000 Hz. Mají vestavěný mikrofon pro telefonní hovory a praktické dobíjecí pouzdro. Výdrž baterie je 4 hodiny na jedno nabití (10 hodin s dobíjecím pouzdrem). Trust Primo disponují intuitivním dotykovým ovládáním. 

 

Sportovní sluchátka Philips SHB4305BK

Elegantní sluchátka Philips BASS+ působí relativně nenápadným dojmem, který ovšem dává najevo jistou exkluzivitu. Nikdo si tak nebude myslet, že máte obyčejná sluchátka dodávaná zdarma k telefonu, ale zároveň vám nebude žádná designová extravagance bránit poslouchat je třeba při cestách ve společenském oblečení. Bezdrátová koncepce vám navíc dává jedinečnou volnost, díky níž se nebudete muset ohlížet na délku kabelu a řešit, jestli se někde neplete. Komunikace probíhá přes energeticky úsporný Bluetooth 4.1 a díky profilu A2DP můžete sluchátka využívat i jako šikovné handsfree.

 

  

Konec soutěže:

 

Pátá tipovací soutěž od SuperlevnaPC na Facebooku a Instagramu začala v pondělí 24.5. 2021 a skončila následující pátek ve 22 hodin a 11 minut. V neděli jsme zveřejnili výsledky na sociálních sítích.

 

Soutěž v e-mailové kampani skončila v pátek 28.5. 2021 ve 22 hodin a 11 minut. V neděli jsme na sociálních sítích zveřejnili jméno výherce a informace o výhře byly rovněž zahrnuty v newsletteru.

 

  

To je k soutěži vše. Nezapomeňte, že další soutěže budou na konci června. Tým SLPC

Publikováno: 31.05.2021, 09:48 Komentáře(27)
Herní série Lenovo Legion

17.01.2021, 15:19

Herní série Lenovo Legion

V roce 2018 představilo Lenovo další tři nové modely herních notebookůY530, Y730 a Y700. Ty prošly nejen úpravou hardwareových komponent, ale zejména po designové stránce se koncept Legion stal nejatraktivnější volbou na trhu. Dalo by se říct, že výr

12 měsíční záruka, aneb 3 výhody pro naše zákazníky

17.01.2021, 14:58

12 měsíční záruka, aneb 3 výhody pro naše zákazníky

Jedním z rozhodujících faktorů při výběru elektroniky by měl být ověřený prodejce. Tím máme na mysli výsledky nezávislých anket uživatelů internetových obchodních tržišť typu zbozi.cz, heureka.cz, apod.

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

uNHJ

Napište komentář


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím