Repasované počítače a notebooky od Superlevnapc.cz

superlevnapc.cz

Mnozí by předpokládali, že kvalita repasované techniky závisí především na jejím výrobci. To je polovina pravdy. Každý prodejce přistupuje k procesu repasování po svém a pro zákazníka někdy může být orientace jeho nabídkou přiliš složitá. Zejména kvůli početnému značení kategorií, které rozlišují kvalitu zboží.

 

Jak k tomu přistupujeme my?

 

Jednoduše. Primárně vystavujeme zboží té nejvyšší kvality. To považujeme za standard a velkou výhodu pro naše zákazníky. Ti, co se k nám opakovaně vracejí jistě ocení konstantní kvalitu. Navíc každé zboží před vystavením testujeme a ošetřujeme speciálními čistícími přípravky.

U nás žádného zajíce v pytli nekoupíte.

 

Ke každému zařízení máte možnost vyžádat si konkrétní fotky. Většina našich produktů je buď rozbalena, nebo užita jako předváděcí či krátkodobě použita. Přímo na našich stránkách je pro Vás k dispozici ,,chytré okénko’’, kam můžete směřovat jakékoliv dotazy. Na ty Vám následně odpoví pověřená osoba.

superlevnapc.cz

 

Proč repasovat?

 

Repasované notebooky a počítače v nás budí dojem výhodného nákupu. To vnímáme správně. Proč je tomu tak? Repasovaná zařízení jsou ověřené modely přímo od výrobců. Výrobce je ověřil a znova uvedl do prodeje jako obnovené – repasované a plně funkční. Díky tomu lze poskytnout na zboží záruku.

 

Aby obnovené modely nadále konkurovaly svým provedením a výkonem, vyplatí se pro repasování jen ty nejvyšší modelové řady. Jde o nejvyšší modelové řady výrobců, jako je Dell, HP, Lenovo a Siemens., Toshiba či Fujitsu.

 

Konfigurace strojů bývá většinou původní. Často je doplněna o výkonnější SSD disk. Z těch nejvýkonnějších lze pomocí vylepšení grafické jednotky sestavit například obstojný herní počítač pro dnešní On-line hry. Snadno lze většinou rozšířit také prostor operační paměti. superlevnapc.cz

 

Vyplatí se koupit repasované zařízení?

 

Má smysl investovat do použitého počítače? Jak už jsme zmínili na začátku, repasují se pouze nejvyšší modelové řady. Jsou stavěné na vysokou zátěž a intezivní pracovní nasazení. Tomu musí patřičně odpovídat také jejich výkon. Ten je odrazem volby kvalitního hardwaru. Tyto komponenty svojí životností často mnohonásobě převyšují současné běžné modely. A není výjimkou, že repasovaná zařízení bývají výkonnější oproti běžným modelům ve stejné cenové relaci.

 

Koupí repasovaného zařízení ušetříte a zároveň získáte spolehlivý stroj s delší životností.

Publikováno: 15.02.2021, 09:57 Komentáře(0)
Herní série Lenovo Legion

17.01.2021, 15:19

Herní série Lenovo Legion

V roce 2018 představilo Lenovo další tři nové modely herních notebookůY530, Y730 a Y700. Ty prošly nejen úpravou hardwareových komponent, ale zejména po designové stránce se koncept Legion stal nejatraktivnější volbou na trhu. Dalo by se říct, že výr

12 měsíční záruka, aneb 3 výhody pro naše zákazníky

17.01.2021, 14:58

12 měsíční záruka, aneb 3 výhody pro naše zákazníky

Jedním z rozhodujících faktorů při výběru elektroniky by měl být ověřený prodejce. Tím máme na mysli výsledky nezávislých anket uživatelů internetových obchodních tržišť typu zbozi.cz, heureka.cz, apod.

Napište komentář


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím