Výsledky 1. soutěže

superlevnapc.cz; asus; rog; gladius;

V pátek 29.1. ve 22 hodin a 11 minut skončila první letošní soutěž o skvělou herní myš ASUS ROG Gladius II.

 

Podmínkou bylo uhodnout počet myší na hromádce, která byla u soutěžních příspěvků vždy na obrázku. Nebo jako součást E-mailových kampaní. Až do poslední chvíle to vypadalo, že bude muset proběhnout losování mezi třemi z Vás, co byli svou odpovědí té správné nejblíže. Tak tomu bylo i v případě minulé soutěže, kdy se pro změnu hádal počet kláves.

 

Jak to dopadlo?

Na poslední chvíli, v pátek, se do soutěže vložila Lucie Krulová, která jako jediná správný počet uhodla. Soutěžících skrze všechny naše portály se účastnila více než stovka. Výherci tímto srdečně gratulujeme a přejeme spousta herní zábavy s novou myší.

 

 

 

superlevnapc.cz

Co bude dál?

Protože druhá soutěž tohoto typu nás mile překvapila svým dosahem a pozitivními reakcemi, rozhodli jsme se pro pořádání soutěží v pravidelných měsíčních intervalech. Máte tedy příležitost si s námi během roku vysoutěžit zajímavé ceny.

 

 

Důležitá informace na závěr:

 

Máme pro Vás ještě jednu zásadní informaci. Od zítra spouštíme nový E-shop Superlevná PC. Jsme přesvědčeni, že nyní najdete to, co hledáte, mnohem rychleji než jak tomu bylo doposud.

Ne každá změna se dá dopředu připravit tak, aby po jejím uvedení nebyl nutný další zásah. Ačkoli jsme pro to udělali naše maximum - spuštění nového E-shopu bude v prvních dnech vyžadovat bedlivé sledování správci naší sítě.

Změny neproběhly jen technické a grafické, ale změnili jsme i samotného provozovatele našeho E-shopu. Věříme, že technické výpadky, které jste možná někteří z Vás také před Vánocemi zaznamenali, jsou již dočista eliminovány.

superlevnapc.cz; tablet; huawei; mediapad; T3Přesunuli jsme na nový E-shop Vaše uživatelské účty. V rámci GDPR to samé nejsme schopni udělat s Vašimi přístupovými hesly. Je tedy nutné Váš profil aktualizovat při první objednávce na novém E-shopu. Objednávka ale samozřejmě lze uskutečnit i bez registrace.

 

Publikováno: 05.02.2021, 00:05 Komentáře(0)
Soutěž pro naše fanoušky

29.12.2020, 19:50

Soutěž pro naše fanoušky

Soutěž pro naše fanoušky Trust GXT 105 IZZA Illuminated; TRUST GXT 310D RADIUS; Trust GXT 232 Mantis Streaming

Napište komentář


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím