Poslední bowlingový turnaj SuperlevnaPC CUP 2021

 

 

Bowling Hluboká ve spolupráci se SuperlevnaPC organizuje během roku v pravidelných měsíčních intervalech regionální bowlingové turnaje pro jednotlivce.

 

 

 

 

V neděli 19.12. se uskutečnilo poslední klání soutěže tohoto roku. Skvěle zahraných pět her s průměrem nad 200 bodů dosáhlo celkem 15 hráčů.

 

O nejvyšší nához mezi všemi hráči se postaral Tomáš Vacek s krásným průměrem 239 bodů. Tomáš tak za sebou nechal drtivou většinu soutěžících a zcela po právu vyhrává poslední letošní turnaj.

 

Mezi ženami s nejvyšším náhozem zvítězila Libuše Hrušková s 240 body a mezi muži Petr Sova ml. s 296 body.

Výsledky tedy poukazují na vypjatou soutěžní atmosféru.

 

 

 

 

A není se čemu divit. Na pořadí od prvého do desátého místa se rozdávaly hodnotné ceny, které do soutěže věnoval sponzor SuperlevnaPC.

 

SuperlevnaPC sponzoruje také ligové soutěže a turnaje, které pro širokou veřejnost pořádá Bowling Hluboká. Během celého roku bylo na těchto turnajích rozdáno několik desítek cen v hodnotě 150 000 Kč.

 

V celoročním pořadí si zasloužené 1. místo vybojoval Pavel Trča. Jmenovaný vítěz si tak domů z turnaje SuperlevnaPC Cup odnesl hlavní cenu, a to notebook HP. Na 2. příčce se umístil Oto Kunc. 3. příčku obsadil Tomáš Vacek.

 

 

Tým SuperLevnaPC děkuje Všem zúčastněným a gratuluje vítězům.

 

 

Pokud i Vy byste se chtěli zúčastnit některé ze soutěží, které celoročně pořádá Bowling Hluboká, můžete se registrovat u pana Vacka (tel.:724 448 554; email: info@bowlinghluboka.cz), případně na www.obsazovacky.cz.

 

Pro příští sezónu SuperLevnaPC CUP 2022 máme pro Vás opět připravenou nálož hodnotných cen.

 

Publikováno: 21.12.2021, 14:29 Komentáře(0)
WhatsApp a změna podmínek pro ochranu osobních údajů

18.01.2021, 15:13

WhatsApp a změna podmínek pro ochranu osobních údajů

Změna se týká především uživatelů mimo EU. Aktuální verze podmínek pro Evropu jednoduše neobsahuje možnost sdílení informací pro možnost cílení reklamy Facebookem, jelikož to ani nejde skrze legislativu v EU.

Napište komentář


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím