Konec 6. tipovací soutěže

Výhry:

 

Herní sluchátka Trust GXT 307 Ravu - Michal Vrabec (Facebook)

Philips AE 2430/12 Radio  - Josef Petrášek (SLPC Newsletter)

Sluchátka sportovní Philips BASS+  - phdrzuzanadubocziova (Instagram)

 

Správná odpověď byla: 21

 

 

Herní sluchátka Trust GXT 307 Ravu

Herní sluchátkový headset Trust GXT 307  s mikrofonem vynikají  silnými basy a osvědčeným ergonomickým designem, který zaručuje pohodlné dlouhé hraní či relaxování u filmu. Sluchátka jsou vyrobena pro všechny náročné uživatele s možností nejlepšího dostupného zvuku a to jak pro PC, tak pro Xbox One.

 

Philips AE 2430/12 Radio

Přenosný radiopřijímač Philips AE2430/12 nabízí pohodlné ovládání stisknutím pouze jediného tlačítka pro rychlé a snadné ladění zpráv nebo hudby. Je jednoduchým, ale zároveň stylovým zařízením na cesty, a to díky velmi kompaktním rozměrům a možnosti napájení na baterie. Poslouchejte rádio kdekoli budete chtít s přenosným radiopřijímačem Philips AE2430/12.

Rádio Philips AE2430/12 je vybaveno dvoupásmovým digitálním tunerem FM/MW s 20ti předvolbami pro poslech rádia s jednoduchým ovládáním stisknutím pouze jediného tlačítka. Oceníte vysokou citlivost tuneru a kvalitní zvuk s výkonem 1W RMS stereo.

 

Sportovní sluchátka Philips SHB4305BK

Elegantní sluchátka Philips BASS+ působí relativně nenápadným dojmem, který ovšem dává najevo jistou exkluzivitu. Nikdo si tak nebude myslet, že máte obyčejná sluchátka dodávaná zdarma k telefonu, ale zároveň vám nebude žádná designová extravagance bránit poslouchat je třeba při cestách ve společenském oblečení. Bezdrátová koncepce vám navíc dává jedinečnou volnost, díky níž se nebudete muset ohlížet na délku kabelu a řešit, jestli se někde neplete. Komunikace probíhá přes energeticky úsporný Bluetooth 4.1 a díky profilu A2DP můžete sluchátka využívat i jako šikovné handsfree.

 

  

Konec soutěže:

 

Šestá tipovací soutěž od SuperlevnaPC na Facebooku a Instagramu začala ve čtvrtek 24.6. 2021 a skončila následující středu 30.6. ve 22 hodin a 11 minut. V neděli jsme zveřejnili výsledky na sociálních sítích.

 

Soutěž v e-mailové kampani skončila ve středu 30.6. 2021 ve 22 hodin a 11 minut. V neděli 4.7. jsme na našich webových stránkách zveřejnili jméno výherce a informace o výhře budou také odeslány 5.7. s našim newsletterem.

 

  

To je k soutěži vše. Nezapomeňte, že další soutěže budou na konci června. Tým SLPC

Publikováno: 04.07.2021, 20:28 Komentáře(3)

555

555

555

Napište komentář


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím