Devítková liga SuperlevnaPC – Bowling Hluboká

Bowling je sport, ve kterém se hráč snaží hozenou koulí srazit co možná nejvyšší počet kuželek na konci dráhy. Během bowlingové hry hází hráč v deseti kolech na kuželky a snaží se je všechny porazit. Za celou hru lze získat maximálně 300 bodů, přičemž se počítají poražené kuželky a navíc, v případě poražení všech kuželek, existují bodové bonifikace.

 

Výhodou bowlingu je skutečnost, že neklade výrazné fyzické omezení na hráče, takže se v něm mohou vzájemně poměřovat jak mladší, tak i starší hráči. Díky rychlému střídání hráčů na dráze má hra napětí a spád, neboť hráči mohou vzájemně porovnávat své průběžné výsledky a aktuální bodové zisky.

 

 

 

 

Začátkem října proběhlo velké finále Devítkové ligy, kterou pořádá centrum pro mládež Bowling Hluboká.

 

Devítková liga se hraje stejným bodovým systémem jako jiné bowlingové
soutěže tříčlenných týmů v ABL nebo ČBA.

 

Zvláštností Devítkové ligy je, že stačí prvním hodem shodit 9 kuželek, abyste získali Strike. Standardně pro Strike platí, že ležet musí všech 10 kuželek, které jsou na dráze.

 

Sponzorem ligy byl obchod SuperlevnaPC, který mezi vítěze rozdal ceny v hodnotě 50 000 Kč. SuperlevnaPC sponzoruje také kvalifikační soutěže a turnaje, které pro širokou veřejnost pořádá Bowling Hluboká.

 

Největším překvapením finále byla porážka favorizovaného A týmu Wicked Balls, který neudržel krok s týmem BMW. Nutno však podotknout, že hráči Wicked Balls Zbyněk Slach a Tomáš Vacek uhráli nejvyšší možné skóre 300 bodů.

 

 

 

 

SuperlevnaPC děkuje všem zúčastněným. Pokud i vy byste se rádi zúčastnili bowlingové soutěže, registrovat se můžete u p. Vacka (tel. 724448554 email: info@bowlinghluboka.cz)

 

Publikováno: 13.10.2021, 14:38 Komentáře(0)
Herní série Lenovo Legion

17.01.2021, 15:19

Herní série Lenovo Legion

V roce 2018 představilo Lenovo další tři nové modely herních notebookůY530, Y730 a Y700. Ty prošly nejen úpravou hardwareových komponent, ale zejména po designové stránce se koncept Legion stal nejatraktivnější volbou na trhu. Dalo by se říct, že výr

12 měsíční záruka, aneb 3 výhody pro naše zákazníky

17.01.2021, 14:58

12 měsíční záruka, aneb 3 výhody pro naše zákazníky

Jedním z rozhodujících faktorů při výběru elektroniky by měl být ověřený prodejce. Tím máme na mysli výsledky nezávislých anket uživatelů internetových obchodních tržišť typu zbozi.cz, heureka.cz, apod.

Napište komentář


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím